Magické predvianočné dva dni v Zakopanom, Krakowe - cena od 99 EUR

Prezrite si spolu s nami očarujúce mesto Krakov s nádherným zámkom Wawel a námestím Rynek Glowny práve v čase adventu. Námestie je miestom neustálych podujatí a práve v adventnom čase na Vás čakajú všetky lákadlá predvianočného obdobia. 

Program

Program

PROGRAM ZÁJAZDU:

1.deň: Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Príchod do mestečka  Krakow. Prehliadka mesta – Hrad Wawel, Rynek Glówny - jedno z najväčších námestí v Európe so známou tržnicou Sukiennica a mariánskym kostolom Nanebovzatia Najsv. Panny Márie - najcennejší gotický oltár v Európe, Radničná veža, námestie. Individuálne voľno. Návšteva vianočných trhov. vychutnáme si predvianočnú atmosféru rozprávkovo vyzdobeného najväšieho námestia v Krakove. Pochutíme si na špeciálnej ponuke kulinárskych dobrôt . Vo večerných hodinách presun na ubytovanie. 

2.deň: Raňajky,  po raňajkách presun do mesta Zakopane - domova tradičného poľského ovčieho  syra "oscypek" a miesta konania čarovných predvianočných trhov priamo pod tatranskými končiarmi. Prejdeme sa po hlavnej ulici Krupowki plnej stánkov s miestnymi špecialitami a remeselnými výrobkami, po ktorej prechádzajú konské povozy. Zohrejeme sa škoricou voňajúcim vianočným punčom alebo vareným vínom voňajúcim klinčekmi ale nezostaneme ani hladní, určite si vyberiete z všade rozvoniavajúcich tradičných poľských jedál. Budete mať možnosť vyviezť sa lanovkou na vrch Kasprowy a pokochať sa krásnymi výhľadmi. V popoludňajších hodinách odchod na Slovensko.

Information

Informácie

Cena zahŕňa:

- dopravu klimatizovaným autobusom,

- 1 x ubytovanie

- 1 x raňajky,

- sprievodcu

- prehliadky podľa programu bez vstupov 

- poistenie proti úpadku CK. 

 

Možné príplatky:  ceny vstupov sú orientačné a počas sezóny sa môžu meniť

- komplexné  cestovné  poistenie - možnosť zabezpečiť v CK

miestenka 5,00€,

- príplatok za 1/1 izbu 20 €/noc,

- Katedrála - hrobky a zvon Zygmund 11 PLN,

- spiatočný lístok na lanovku 63 PLN,

- Krakow 17 PLN (katedrála, mariánsky kostol)

 

Nástupné miesta:

2.12.-3.12.2017

Trasa A - Bratislava, Trnava, Piešťany, Trenčín, Žilina

9.12.-10.12.2017
Trasa B - Košice, Prešov, Levoča, Poprad

všetky nástupné miesta bez ďalších príplatkov

Order form.

Book trip